O naszym blogu

Chyba jesteśmy najmniejszą klasą licealistów w naszej gminie. Oprócz tego charakteryzujemy się tym, że wiele działamy, bale szkolne, zbiórki charytatywne, przedstawienia itd., a w dodatku jesteśmy skromni. Tym razem wpadła nam do głowy myśl, by założyć szkolne koło turystyczne. Każdy gdzieś wyjeżdża i coś zwiedza. Gromadząc informacje i doświadczenia innych, można stworzyć pewnego rodzaju przewodnik turystyczny.

Postanowiliśmy, że obszarem zainteresowania naszego koła będzie nasz kraj i turystyka na jego terenie. Na naszą stronę będą wrzucane posty, w których będziecie mogli znaleźć praktyczne informacje na temat danego miejsca, zlokalizowanego na mapie naszego kraju. Oczywiście będą to miejsca atrakcyjne.  My wraz z innymi kolegami i koleżankami ze szkoły będziemy spotykać się raz w tygodniu. Być może uda się nam zorganizować wspólny szkolny wyjazd.

Z racji tego, że jesteśmy pełnoletni sami od czasu, do czasu udajemy się w różne ciekawe miejsca. W tamtym roku wakacje spędziliśmy razem nad morzem w jednej małej i niepozornej miejscowości, o czym na pewno będziecie mogli przeczytać, w którymś z postów.

Zachęcamy Was do poznawania naszego kraju. Jeśli macie ochotę podzielić się swoimi turystycznymi przemyśleniami możecie przysłać do nas informację lub przyjść na nasze spotkanie, jeśli mieszkacie w Krakowie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>